بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
دستگاه وکيوم سينه
قیمت
1,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
زیبایی

دستگاه وکيوم سينه
 
دستگاه وکيوم سينه
 
 
دستگاه وکيوم سينه

دستگاه وکيوم سينه 2691

قيمت: 1,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين دستگاه مطمئن ترين روش براي بزرگ کردن سينه مي باشد .اکثر کرم هاي بزرک کننده فعلي فقط حاوي ماده دگزا مي باشند که باعث ايجاد تورم و پف در ناحيه سينه مي شوند و اثر آنها پس از اتمام دوره ي مصرف تنها پس از چند روز از بين ميرود. علاوه بر اين به دليل وجود بعضي مواد شيميايي در اين کرم ها , اين کرم ها به طور يقين داراي عوارض جانبي خواهند بود. اما وکيوم سينه با تحريک طبيعي بافت هاي سينه باعث مي شود تا سينه شما يک رشد طبيعي و بدون بازگشت داشته باشد. همچنين وکيوم سينه حجم خون رساني را به بافت هاي سينه افزايش مي دهد . همين امر باعث مي شود تا مواد غذايي بيشتري به اين بافت ها برسد و رشد مولکولي بافت هاي سينه سريع تر شده و در نهايت اندامي متناسب و زيبا را براي شما به ارمغان خواهد آورد .

روش استفاده : ابتدا ليوان با سايز مناسب را انتخاب نموده و آنرا در موقعيت مناسب بر روي سينه خود به نحوي قرار دهيد تا بالستک لاستيکي که در انتهاي ليوان ها قرار گرفته کاملا از نشت و خروج هوا جلوگيري نمايد پمپ وکيوم را بوسيله شلنگ رابط به انتهاي محفظه ليواني متصل نمائيد و جهت بادکش محفظه ليواني را اندکي به آرامي به سمت بالا کج نموده تا از برخورد نوک سينه به انتهاي محفظه جلوگيري شود محفظه را با يک دست گرفته و به سينه بچسبانيد و با دست ديگر عمل مکش و تخليه هوا را به وسيله کشيدن دسته پمپ به آرامي انجام دهيد در اين حالت دقت نمائيد از پمپ زدن سريع و بيش از حد خودداري نمائيد پيشنهاد مي گردد پس از هر بار مکش به وسيله پمپ 2 ثانيه بشماريد و مجددا دسته پمپ را بکشيد در نظر داشته باشيد پس از آنکه مقدار کافي مکش نموديد و افزايش حجم سينه را ملاحظه کرديد به وسيله کشيدن سوپاپ انتهاي محفظه ,اجازه دهيد هوا به درون محفظه برگردد و بدين صورت اين عمل را در مدت 10 دقيقه اين روش را براي سينه ديگر انجام دهيد.

نکته : اين عمل را براي هر سينه ,دو نوبت 10 دقيقه اي در روز انجام دهيد. در صورت خريد نقدي اين محصول يکعدد صابون بزرگ کننده و فرم دهنده سينه پارتنر لاو فرانسه جهت مکمل اشانتيون دريافت نماييد

مشخصات:

سينه هاي خود را قبل از استفاده تميز نمائيد
سينه هاي خود را قبل از استفاده تميز نمائيد
ازمکش کردن بيش از حد که بر اثر فشار زياد در سينه ها باعث کبودي شود خودداري کنيد
از سپردن محفظه هاي ليواني خود به افراد ديگر ,اکيدا خودداري کنيد
در صورتي که دچار مشکلات قلبي يا عروقي بوده ايد از بکار بردن دستگاه خودداري کنيد
در هنگام خستگي يا گرسنگي از دستگاه استفاده ننمائيد
در صورت وجود زخم يا خراش در سينه خود ويا در دوران حاملگي و شير دهي خودداري کنيد
به همراه صابون بزرگ کننده سينه پارتنر لاو به صورت اشانتيون( درصورت خريد نقدي)

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش دستگاه وکيوم سينه ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش دستگاه وکيوم سينه

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (54.198.139.112) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

©1388-1400