بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل
مدل
بزرگ کننده فرم دهنده سينه
سال،تولید
2012
قیمت
2,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
زیبایی

اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل
 
اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل
 
 
اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل

اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل 2528

قيمت: 2,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

يکي از مسائلي که فکر بسياري از خانم ها و به خصوص دختر خانم ها را به خود مشغول کرده است، مشکل کوچک بودن و عدم حجم طبيعي سينه است. دليل اين امر را مي توان به دلايل مختلفي از جمله کم تحرکي ، عدم تعادل هورمون اکسي در دوران بلوغ، تغذيه نامناسب و بخصوص رژيم هاي سنگين و غير استاندارد غذايي دانست. سفت کننده و حالت دهنده سينه و بزرگ کننده سينه ها ضد افتادگي و ترک هاي سينه - تسريع رشد سلول هاي سينه افزايش خط سينه-اين کرم ک راه طبيعي و بدون نياز به جراحي براي افزايش نسبي سايز سينه در خانم ها مي باشد.و نيز جايگزيني براي خانم هايي که مايلند بدون استفاده از داروهاي خطرناک و يا جراحي هاي پر هزينه . سينه هايي سفت و شکيل تر داشته باشند اين کرم همچنين افتادگي و آويزان شدن سينه ها را بر اثر شير دهي و افزايش سن درمان مي کند

كرم اسپري بزرگ كننده سينه دكتر جيمز موجب بزرگي سينه و افزايش حجم آن تا حد مطلوب شده و در عين حال با خواص معجزه آسا و طبيعي خود مانع از شل شدگي و افتادگي ناموزون سينه ها شده و از بد شكل شدن آنها نيز جلوگيري مي كند.ژل اسپري بزرگ كنتده سينه با كارآيي بسيار بالا تاثيرات خود را به طرز شگفت انگيزي نشان داده و موجب شادابي پوست سينه ها نيز مي شو د.ژل اسپري بزرگ كننده سينه دكتر جيمز داراي تاييده وزارت بهداشت با شماره 366/28 ميباشد و در بازار ايران بسيار كمياب است، دليل كمياب بودن اين كالا صرفا تقاضاي زياد مشتريان به دليل كيفيت فوق العاده بالاي اين محصول ميباشد.

طريقه مصرف: 1- ژل اسپري را بر روي سينه ها به مقدار كافي ماليده و به آرامي پوست آن را از وسط به طرف بالا ماساژ دهيد. 2- پس از چند دقيقه سينه ها را بصورت دايره اي به مدت 1 الي 5 دقيقه از وسط و زير سينه ها به طرف بالا ماساژ دهيد. 3 - سپس سينه ها را از قسمت خارجي آن بصورت دايره اي دوباره ماساژ دهيد. اين كار را تا جايي انجام دهيد كه كرم كاملا جذب پوست گردد. توضيح اينکه اين محصول ممکن است براي بعضي ار افراد به صورت بسيار سريع عمل نموده وبعد از اولين بار سينه را سفت و بزرگ نمايد ولي براي بعضي از افراد تا يک هفته طول بکشد اين بستگي به استعداد بدن فرد مصرف کننده دارد ولي در نهايت نتيجه اي بسيار عالي وماندگاربجا ميگزارد

مشخصات:

موجب بزرگي سينه و افزايش حجم آن تا حد مطلوب ميشود
موجب بزرگي سينه و افزايش حجم آن تا حد مطلوب ميشود
اين کرم همچنين افتادگي و آويزان شدن سينه ها را بر اثر شير دهي و افزايش سن درمان
تسريع رشد سلول هاي سينه و افزايش خط سينه
محصولي کاملا گياهي بدون هيچگونه عارضه شيميايي
در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد
کرم دکتر جيمزاصل با مارک برجسته

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اسپري بزرگ کننده سينه دکتر جيمز اصل

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (54.198.139.112) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

©1388-1400